Cestujte nejen za operou s Nachtigall Artists

Agentura Nachtigall Artists Management s.r.o. je umělecká, produkční a nyní i cestovní agentura. Zabývá se realizací koncertů a koncertních turné v oblasti klasické hudby a opery. Spolupracuje se špičkovými interprety, orchestry, operními domy i festivaly po celém světě.

V letošním roce jsme se rozhodli rozšířit služby Nachtigall Artists, požádali jsme o koncesi cestovní kanceláře a mimo naši hlavní činnost, produkci koncertů a kulturních projektů, pro Vás chceme zajišťovat cesty za kulturou, vínem, či špičkovou gastronomií.

Vaši vysněnou cestu, jak pro jednotlivce, či skupinky, Vám připravíme na míru. Přejete si cestovat do New Yorku, Milána, Říma, Mnichova, Londýna, Salzburku, Bregenzu, Aix-en-Provance??? Připravíme Vám itinerář přesně na míru. Cestovní plán, dopravu, hotely, vstupenky, doporučíme skvělé restaurace, vinařství.

Zajistíme návštěvy zajímavých míst ve vybraném regionu, poradíme Vám, kam na nákupy.  A v prvé řadě samozřejmě rádi umožníme krásná hudební setkání s „hvězdami“.

Agentura Nachtigall Artists se výrazně zviditelnila na trhu cyklem „Hvězdy světové opery“, který pořádá již 14 let. Od roku 2006 se podařilo divákům v České republice představit opravdu ty nejlepší z pomyslného žebříčku TOP 100, tedy ta nejslavnější jména, která světová operní aréna nabízela a nabízí (Annu Netrebko, Cecilii Bartoli, Elinu Garanču, Rolanda Villazóna, Vittoria Grigola, Bryna Terfel, Bryana Hymla, Filarmonica della Scala, Israel Phlharmonic a mnoho dalších).  Každoročně do Prahy přiváží nejvýraznější „operní STARS“ a ve společných projektech s nimi se snaží představit i ty nejvýraznější mladé osobnosti světové opery.

Garantem kvality služeb je Alena Kunertová (Nachtigalová), jednatelka společnosti, která již více než 20 let úspěšnou agenturu provozuje. Před založením agentury působila 20 let v hotelnictví. Nejprve u Interhotelů Praha, později pro společnosti Vienna International, otevírala hotel Diplomat a po privatizaci uváděla do provozu Hotel Jalta a.s. (Nomura). V hotelu Jalta působila od roku 1990 v pozici ředitele ubytovacího a obchodního úseku. V nových podmínkách zaváděla a školila nové rezervační systémy, spolupracovala s předními světovými tour operátory. V roce 1998 se rozhodla zúročit své kontakty a zkušenosti z cestovního ruchu a splnila si profesionální sen, založit agenturu orientovanou na operu a klasickou hudbu.

Dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu, gastronomie a samozřejmě i opery a klasické hudby, jsou vysokým odborným předpokladem pro úspěšnou cestovní kancelář zaměřenou na kulturní turistiku.

To je důvod, proč jsme se rozhodli rozšířit naši činnost a požádat o koncesi na provozování cestovní kanceláře. Ta nám byla udělena a my můžeme poskytovat níže uvedené služby:

  1. koncepce a realizace kulturních (kulturně - sportovních) cest pro jednotlivce i skupinky z řad korporátní klientely
  2. koncepce a realizace kulturních (kulturně - sportovních) cest pro jednotlivce i skupinky z řad privátní klientely
  3. koncepce a realizace gastronomických cest do atraktivních destinací
  4. zajišťování vstupenek na operní a koncertní představení v nejvýznamnějších operních domech světa a renomovaných festivalech
  5. zajišťování vstupenek na významné sportovní akce
  6. zajišťování vstupenek na významné výstavy
  7. zajišťování ubytování
  8. zajišťování dopravy
  9. zajišťování doprovodných služeb - restaurace, ochutnávky

Cestovní kancelář Nachtigall Artists Management je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.