Spolek přátel hudebních talentů

Řada mladých, i velmi talentovaných umělců nedosáhne na mezinárodní kariéru z jednoho jediného důvodu – nemají nikoho, kdo by za nimi stál, kdo by je podporoval a pomáhal jim vybudovat si takové postavení, jaké si vzhledem ke svým předpokladům zaslouží.

Proto agentura Nachtigall Artists založila Spolek přátel hudebních talentů, který se chce soustředit zejména na české umělce s cílem zajišťovat finanční prostředky pro jejich účast na nejvýznamnějších pěveckých soutěžích, organizovat jejich předzpívání významným osobnostem operního světa a těm nejlepším dát možnost vystoupení na některém z koncertů Hvězdy světové opery.  

Příkladem již stávající pomoci agentury Nachtigall Artists je mladý, velmi talentovaný tenorista Petr Nekoranec, v současné době student Lindemannova programu při Metropolitní opeře, který má za sebou několik výrazných soutěžních úspěchů včetně titulu absolutního vítěze slavné Mezinárodní soutěže Francesca Viñase v Barceloně v lednu 2017. Právě jeho příběh může být příkladem, inspirací a motivací pro mladé pěvce!

Všestranná pomoc talentovaným umělcům je pochopitelně finančně velmi náročná. Spolek přátel hudebních talentů proto prosí o podporu tohoto projektu. Tento projekt je pod záštitou Ministerstva kultury České republiky.

Číslo účtu:
UniCredit Bank, 2114046735/2700

Děkujeme za Vaši přízeň.

S úctou,
Alena Kunertová